عضویت سریع = دانلود رایگان تمامی محصولات سایت
سبد خرید (0) - تومان

هک تلگرام و آموزش ضد هک کردن اکانت تلگرام

هک تلگرام و روش های ضد هک کردن اکانت تلگرام و موبوگرام و بقیه تلگرام های رسمی و غیر رسمی در این آموزش گفته میشود تا شما دوستان آگاهی بیشتری داشته باشید به دو دلیل:
1. افزایش دانش امنیتی هموطنان و یاد بگیرند چجوری جلوی هک شدن خودشون و بگیرند تا افراد نتونند ازشون به راحتی سو استفاده کنند.
2. مقابله با افرادی که ادعای هکر تلگرام بودن دارند و بگیم هیچ راهی واقعا وجود ندارد که بشه تلگرام رو بدون ارسال برنامه و مستقیم هک کرد.

 


روش های هک اکانت تلگرام (hack telegram)

خب! بیشتر روش های هک با استفاده از از مهندسی اجتماعی و گول زدن طرف مقابل انجام میشه و هیچ روش 100 درصد مستقیم برای هک وجود نداره و هر کی میگه میتونه دروغ محضه!
ولی خب نمیشه گفت که هک وجود نداره و هیچوقت هک نمیشه!
اتفاقا هر روزه اکانت های خیلی زیادی داره هک میشه که البته واقعا کار درستی هم نیست!
خب بریم سراغ اینکه بگیم چه روش های برای هک تلگرام وجود  داره.

 


بهترین وآسان ترین روش هک تلگرام

 • ارسال فایل ویروسی برای هک تلگرام ( رات | RAT)

بهترین روش برای نفوذ به تلگرام ارسال فایل یا برنامه هست که شما با استفاده از برنامه های ویروسی که رات نامیده میشه میتونید تلگرام شخص موردنظرتون و هک کنید.

هکر ها یه برنامه عادی و ویروسی میکنند و براتون ارسال میکنند و شما هم نصب می کنید و تمام! هک میشید. برای همینه همیشه توصیه میکنم برنامه هاتون و از جاهای معتبر و قابل اعتماد دانلود کنید. مثل کافه بازار ، مایکت ، گوگل پلی و … .

 

دوستان خیلی درخواست داشتند که با مسئول امنیت و هک سایت در ارتباط باشند تا بتونند سوالاشون رو بپرسند. سوال هاتون رو میتونید از ایدی زیر بپرسید. این ایدی را در تلگرام سرچ کنید. @insta_service1

 • 2. هک تلگرام با مهندسی اجتماعی

این روش به چند صورت انجام میشه و خودتون با دست خودتون باعث هک شدن خودتون میشید!
به این صورت که مثلا یه اکانت جعلی اکانت اصلی تلگرام و میسازند. یعنی چی؟ یعنی اینکه با یه شماره دیگه یه اکانت میسازند و عکس و اسم تلگرام و براتون میزارند و بهتون مثلا پیام میدند. 

 • متن هک تلگرام

در اینجا یک نمونه از مهندسی اجتماعی و می بینید که به راحتی طرف مقابل به خاطر کم بودن دانش و آگاهی امنیتی خود موجب هک شدن خود شد.

 

 

 


 • 3. هک کردن سرور اصلی تلگرام به طور مستقیم ( hack server )

همین اول کار بهتون بگم که نفوذ به سرور های تلگرام به طور مستقیم و از طریق سرور 0.001 هزارم درصد احتمال دارد!! واقعا به همین اندازه پایین.

همونطور که احتمالا شنیده باشید تلگرام برای هکری که توانایی هک مستقیم تلگرام رو داشته باشه جایزه ی بسیار بزرگی داده بود که اگر کسی میتونست سرور تلگرام و هک بکنه مطمئنا این حرکت و میزد.

طی این مسابقه هیچ شخصی نتونست به تلگرام نفوذ کنه و مسابقه بدون برنده تموم شد. پس فکر هک مستقیم تلگرام و از سرتون دور کنید.

هر کسی هم ادعا کرد که می تونه اصلا باور نکنید و حتی اگه گفت عکس میدم تو اکانتشم باور نکنید. چون اینجور عکس ها به راحتی با فتوشاپ میشه درست کرد.

فقط در صورتی که قبول رد از اکانتی که هک کرد برای شما پیام بفرسته و واقعا تونست میتونیم بگیم وارد شده ( که نمیتونه :)) )

من خودم یه جایزه میلیونی میدم کسی بتونه تلگرام و هک بکنه 🙂


 • 4. هک تلگرام با فیک آپ و برنامه جعلی (fake app)

یکسری برنامه های جعلی وجود دارد که افراد هکر تلگرام لطف می کنند درست می کنند تا صفحه تلگرام بقیه رو هک کنند 🙂 حالا این برنامه ها چیا هستند؟

مثلا ممکنه شما وارد یک تلگرام غیر رسمی مثل موبوگرام و طلگرام طلایی و … بشید و طرف به راحتی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

یا مثلا یک برنامه ادعا می کند که شما با نصب این برنامه برای کانال تلگرامی خود روزانه بدون جمع آوری سکه و بی هیچ زحمتی فلان تعداد ممبر تلگرام دریافت می کنید!
همیشه زمانی که برنامه ای ادعایی بسیار جالب و دور از عقل به شما کرد شک کنید و با احتیاط بیشتری کار های اولیه رو انجام بدید.

وقتی شما برنامه رو باز می کنید اولین درخواست ورود به اکانت شما ست و اول درخواست شماره تلگرام شما رو می کند.

سپس کد تلگرامی که برای شما ارسال شده است را درخواست می کند تا بفرستید.

حال اگر قصد برنامه هک شما بوده است به راحتی می تواند به اکانت شما نفوذ کند.

ولی در کل این روش هم کمی سخت است و شاید غیرممکن!

این روش با هک با برنامه ویروسی کاملا متفاوت است و هک با ویروس فقط فایل رو که نصب کند کار تمام است و تارگت شما هک میشود.

این روش مشابه هک تلگرام با کیلاگر می باشد.

 


 • ربات هک تلگرام (Robot hack telegram)

ربات هایی داخل تلگرام وجود دارد که ادعا می کنند که با استفاده از آنها می شود تلگرام را هک کرد. من از همینجا بهتون تضمین می کنم که هیچ ربات هک تلگرامی وجود ندارد و تمامی این ربات ها صرفا برای جذب ممبر برای بات یا چنل های تلگرامیشون هست.

در بعضی مواقع هم دیده شده این ربات ها برای هک ، درخواست وجه نقد و یا معرفی ربات به چند نفر دیگه می کنند.

پس از انجام کارهایی که ربات میخواهد شما با هیچ چیزی رو به رو نمی شوید و کلا می بینید که کلاهبرداری بوده است.

پس هیچ وقت عناوینی با “ربات هک تلگرام” رو باور نکنید.

 


 • روش هک تلگرام همسر و کنترل گوشی فرزندان 

بار ها دیده شده است که بسیاری از افراد با دادن وعده های دروغین به عنوان هک تلگرام همسر و فرزندان دل افراد زیادی رو خوش کرده اند و در آخر افراد می بینند که هیچ چیزی با این عنوان وجود ندارد.

افراد زیادی هستند که از این طریق کلاهبرداری می کنند و شما رو بعد از پرداخت هزینه ای بلا میکنند و تمام.

دیده شده است ک برخی از سایت ها هم دارند بسیار رسمی و با مجوز هک تلگرام رو انجام میدهند که ما اینجا بهتون می گوییم دقیقا این سایت ها از چه روشی استفاده می کنند.

کنترل گوشی همسر و فرزندان در این سایت ها به این روش است که شما بعد از پرداخت مبلغی که سایت درخواست می کند، بعد از آن پشتیبانی دو برنامه به شما می دهد و شما باید این برنامه ها رو روی گوشی تارگت خودتون نصب کنید. سپس یکسری تنظیمات نیز دارد که باید بر روی گوشی فرد مورد نظر انجام دهید و بعد از آن از طریق پنلی که سایت به شما می دهد شما می توانید فرد مقابل رو کنترل کنید.

ولی این روش بسیار سخت و البته پر دردسر می باشد.

چون اگر شما انقدر راحت دسترسی به گوشی کسی داشته باشید تا بتونید دو برنامه نصب کنید و کلی تنظیمات انجام دهید خوب نیاز به هک نداشتید و به راحتی خودتون پیامک های تلگرام شخص رو می خوندید و یا وارد اکانت طرف مقابل می شدید.

این روش همان هک با برنامه های plc می باشد.


برنامه هک تلگرام ویندوز و لینوکس و ترموکس

یه فیلم کوتاه بهتون نشون میدم از تبلیغات فیک و دروغ هک تلگرام با برنامه روسی ویندوز.


 

!! یه نکته مهم !!

خیلی از دوستان که پیج های بسیار ارزشمندی داشتند که از دسترسشون خارج شده بود پیام دادند که با مقاله و صرفا متن ، قادر به بازگردانی پیج خودشون نیستند.

همچنین دوست دارند که کل این فرآیند بازگردانی ، هک ، پاک کردن پیج بقیه و روش های کسب درآمد میلیونی از این روش رو یاد بگیرند.

تیم همکاروب بر آن شد که یک دوره جامع و فوق العاده کاربردی رو به زبان ساده و شیوا آماده کند تا با استفاده از این ویدیو ها و پشتیبانی که در اختیار شما قرار خواهد  گرفت ، خیلی راحت و با هزینه ی بسیاررر پایین این علم رو در کمتر از یک روز یاد بگیرید و لذت ببرید

برای دریافت اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید 

بازگردانی پیج اینستاگرام

متخصص امنیت اینستاگرام شوید

دوره کامل متخصص امنیت اینستاگرام شوید

 • آموزش ویدیویی
 • امکان کسب درآمد میلیونی
 • پشتیبانی دوره
مشاهده

روش های جلوگیری از هک تلگرام 

 • فعال کردن تایید دو مرحله ای برای جلوگیری از نفوذ به تلگرام : با فعال کردن این گزینه تقریبا درصد هک شدن شما به صفر میرسد. پس حتما حتما اگه اطلاعاتتون براتون مهمه این گزینه و فعال کنید.
 • هیچ برنامه ای که نمیدونید چیه و معتبره اصلا نصب نکنید.
 • و در آخر به هیچ وجه و به هیچ دلیلی کد خودتون و در اختیار کسی نزارید مگه اینکه بخواید کسی وارد تلگرامتون بشه.

 

در اخر گول افرادی که میگند بدون ارسال فایل میتونید تلگرام کسی و هک کنید نخورید چون امکانش نیست!

امیدوارم آموزش کاملی داده باشم و بتونید بهتر روش های جلوگیری از نفوذ تلگرام و درک کرده باشید. هر سوالی داشتید میتونید داخل کامنت ها و یا تلگرام بپرسید.

دوستان مقاله های دیگه مارو هم بخونید

هک اینستاگرام

عاشق وبمستری و کمک به دیگران

همکاروب
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0